close
hacktrick

Octosec tarafından her yıl düzenlenen eğitimler ve yarışmalardan oluşan, sektörün önde gelen isimlerinin konuşmalarını gerçekleştirebileceği ve Hacktrick17’nin güvenlik meraklısı her yaştan ve her sektörden insanın ortak buluşma noktası olması bekleniyor.
Hacktrick17‘de konferans ve eğitimlerin farklı olarak yarışmalar ve katılımcıların güzel zaman geçirmesini sağlayacak pratik ve teorik güvenlik çalışmaları ile zeka, eğlence ve yarışma içerikli etkinlikler yer alıyor.
Öyle oluyor da hacktrick’16 ben de bulundum Anadolu Üniversitesinin IEEE kulübünün ev sahipliği yaptıgı güzel bir etkinlik olmuştu. Bu yıl da Ankara BTK binasın da 28-29-30 Nisan tarihleri arasın da düzenlenecek olan etkinliğe katılmanızı tavsiye ederim.

HACKTRICK HAKKINDA

2014 yılında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde “Üniversiteler arası siber güvenlik zirvesi” sloganıyla başlanmış. Hacktrick’te siber güvenlik sektörünün önde gelen kurumlarını üniversiteler ile buluşturmayı hedeflemişler. Sonraki yıllarda Sabancı Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nde düzenlenen Hacktrick, bu iki üniversitede 1000 kişinin üzerinde katılımcıyı ağırlayarak özel sektörün, devlet kurumlarının ve üniversitelerin siber güvenlik çerçevesinde buluşmasını sağlamıştır.

Ayrıca konferansı canlı olarak izlemek için buraya tıklayın.

Hacktrick
Hacktrick
Hops. Bak burda ne var:  Google ve Facebook'dan Hızlı Bir Yeni Teknoloji
Tags : HacktrickHacktrick Sibber Güvenlik Konferansısiber güvenlik
Rojbin Tekin

The author Rojbin Tekin

Leave a Response