close
psikologofisi-com_

İnternet sayfası üzerinden terapi hizmeti veren psikologofisi.com bünyesinde 700’e yakın psikolog bulundurmaktadır. SaaS girişimi psikologofisi.com ile psikologlara pazar yeri açmıştır.

Online hizmet almak isteyen üyelere, daha az miktar ile hizmet alabilmeleri yanı sıra psikologlara da yeni bir kazanç noktası açan bir girişim olmuştur. İçeriğe psikologların da bir şeyler kattığı girişimde blog bölümünde de psikologların yazdıkları paylaşılıyor.

Bünyesinde 7 gün 24 saat terapi hizmeti verebilecek psikologları barındırmak isteyen psikologofisi.com girişimcileri son olarak bu hizmeti beta sürümünü yayınladı.

psikologofisi
psikologofisi

Psikologlar için kazanç noktası

Girişimciler bu pazarın globalde çok ciddi büyüklükte olduğunu ve 11 milyon kişiden fazla insanın mental rahatsızlığı olduğunu söylüyor. Psikologların gelir tiplerini yıllık paketlerle belirlediklerini ve 50 dakikalık seanslara 69.90 TL‘lik bir ücret aldıklarını ifade ediyorlar. Platforma üye olanların istedikleri psikologu seçebilme özgürlüğü de onlara bırakılmış olduğu gibi üyeler ilk seanslarına 9.90 ödeme yapıyorlar. Eyer ki üye danıştığı psikologdan memnun kalırsa aynı psikologla devam edebilir veya başka bir psikologa da danışa bilmeleri mümkün.

Hops. Bak burda ne var:  Hacktrick'17 Siber Güvenlik Konferansı
Tags : girişimcipsikologpsikologofisipsikologofisi.comSaaSseansterapi
Yunus Emre Macan

The author Yunus Emre Macan

Leave a Response