close
Xpel Argan Yağı

İnanılmaz bakımlı ve yumuşak saçlar için XPEL Argan Yağı’nı kullandım. Bu yağ ile saçıma yaptığım maske ile ilgili deneyimlerimi paylaşıyorum.

Sesinizi duyar gibiyim sen de mi Rojbin diyorsunuzdur. Evet bende ama bu ilk ve son olabilir. Çünkü ilk defa bir ürünü bilmeden etmeden aldım ve kullandım. Evet evet bilmediğim ve sırf fiyatı uygun diye aldığım bir ürün. Daha fazla merakta bırakmıyorum konuya geliyorum.

Saçlarımdaki Yumuşaklık Hissi Xpel Argan Yağı İle Geri Döndü

Bu ürün bir saç maskesi saçlarımda ki ombre’den dolayı saç maskelerine çok önem veriyorum. İşlem görmüş saçlar normal  saçlara göre daha fazla bakıma ihtiyacı var bence. Daha önce Watsons kendi markası olan Watsons ballı saç maskesini kullanıyordum. İyi miydi? İyi olduğunu düşünüyorum. Ama saçıma duştan sonra bir işlem uyguladıktan sonra veya bir sonra ki duşumda da saçlarımı ıslatırken o yumuşaklığı hissetmiyordum. Ama bu yeni keşfettiğim yeni saç maskesinde bunların hepsi var. Hatta yeni alıp kullandığım inecto cocount şampuan ilk başlarda saçlarımı çok sertleştirdi. Daha sonra Xpel Argan Yağı’nı saç maskesi olarak kullandığımda saçımı inanılmaz yumuşattı. Ve her duşa girdiğimde saçlarımda o yumuşaklığı hissettim, duştan sonrada saçlarımın yumuşacık olması ve kalıcı bir kokusu olması beni etkiledi.

Fiyatına ve nerelerde satıldığına gelecek olursak; Türkiye’de sadece Gratis mağazalarında bulunan bir ürün diye biliyorum. Fiyatı ise normal günlerde ₺12.90 indirim olduğu zamanlarda ise ₺7.90’a kadar düşerek satılabiliyor.

Sizlere heyecanla anlatacaklarım bu kadardı umarım bu deneyimimi sizler ile paylaşmış olmamdan memnun kalırsınız 🙂 Daha fazla bu tarz yazılar istiyorsanız lütfen yorumlarda bizlere belirtin.

Tags : DeneyimGratisKadınKozmetikXpel Argan Yağı
Rojbin Tekin

The author Rojbin Tekin

Leave a Response