close
SAP Türkiye

BUGÜN VE YARIN İÇİN SAP

Dünyada, başta Amerikan ekonomisi olmak üzere birçok gelişmiş ülke ekonomisi durgunluk yaşarken, Türkiye son yıllarda dünya ortalamasının üzerinde büyüme rakamları açıklıyor. Türkiye’nin 2006 yılında ulaştığı büyüme rakamı da beklentilerin üstünde çıktı. Türkiye ekonomisinde yaşanan olumlu tablo, ekonomik istikrarın ve Türk firmalarının son yıllarda gösterdiği başarılı performansın bir sonucu. Küreselleşen pazar yapısında ayakta kalabilmek, kaliteli ürün yada hizmetlerin rekabetçi bir fiyat politikası ile piyasaya sunulmasını gerektiriyor. Bu gereksinim, firmaların üretim süreçlerini ve maliyetlerini hızlı ve doğru şekilde kontrol edebilmelerini zorunlu kılıyor. İşte bu noktada SAP devreye giriyor.

Büyümeyi sağlamak ve pazarda kalıcı olmak için, firmanız adına fark yaratacak yenilikçi süreçleri hızla devreye alabilecek mekanizmaların kurulması ve bu süreçleri oluşturacak karar vericileri desteklemek için bir bilgi altyapısı sağlanması gerekiyor. Bu gereksinimlerin karşılanmasında bilgi teknolojilerinin kullanımı çok önemli bir yer tutuyor. Günümüzde firmalar, faaliyetlerini işe yönelik yazılım çözümleri ile desteklemenin, başarı için ne kadar önemli olduğunu kavramış durumdalar. Sizin de fark edeceğiniz gibi, müşterilerin ortak noktası, sektörleri, ciroları ya da çalışan sayıları değil; işlerini daha iyi yapabilmek ve bunun için kendilerini destekleyecek bir uygulama platformunu hayata geçirme istekleri. Bu amaçla yaptıkları kapsamlı bir araştırma sonunda, büyüme hızlarına ayak uyduracak, bulundukları sektöre ait iş yapış bilgilerini destekleyecek, kapsamlı ve esnek bir çözüm olarak SAP’yi tercih ediyorlar.

SAP
SAP

BÜYÜK DÜŞÜNENLER İÇİN SAP

SAP çözümleri; işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan, kısa sürede projelerini bitirmelerini sağlayan, düşük maliyetli, büyüyebilen esnek bir yapı sağlıyor. İşletmeler büyüdükçe, buna paralel olarak artan ihtiyaçlara anında cevap veren bir ortam sunuyor.

Türkiye’de son yıllarda yaşanan ekonomik istikrar, Türk firmalarınının hızla büyümesini sağladı. Büyük şehirlerde olduğu gibi Anadolu’nun farklı şehirlerinde faaliyet gösteren işletmeler de büyümenin getirdiği yeni iş süreçlerine adapte olmak zorunda kaldı. Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak, Anadolu’da sadece büyük işletmeler değil, artık orta ölçekli firmalar da işlerini büyütebilmek ve pazardaki rakipleriyle rekabet edebilmek için kurumsal kaynak planlama yazılımlarının önemini anlamış durumdalar.

Hops. Bak burda ne var:  Mars Yolculuğu Beyinde Ciddi Hasarlara Sebep Olabilir
SAP
SAP

SAP çözümleri Anadoluda yoğun talep görüyor.

İş yapış şekillerine bakıldığında, orta ölçekli işletmeler ile büyük işletmeler arasında iş akışı anlamında fark bulunmuyor. Bu yüzden orta ölçekli işletmelerin de kar marjlarının düştüğü günümüzde maliyetlerini kontrol etmeleri ve verimliliklerini artırmaları gerekiyor. Orta ölçekli işletmeler de pazarda var olmalarını ve kar etmelerini sağlayacak iş süreçlerine yatırım yapmaları gerektiğinin farkındalar. Ancak Türkiye’de orta ölçekli işletmeler, günü kurtaran ve o anlık ihtiyaçlarını karşılayan çözümlerle iş akışlarını düzenliyorlar. SAP’nin önerdiği çözümler ise orta ölçekli işletmelerin bugünkü ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, ölçeklenebilir çözümlerle gelecekte belirecek ihtiyaçlarına da cevap veriyor. SAP bu alandaki 35 yıllık bilgi birikimi ve dünya üzerinde onlarca farklı sektörde binlerce firma ile gerçekleştirdiği uygulamalardan edindiği deneyimi Türkiye’deki orta ölçekli işletmelerle paylaşıyor. SAP’nin küçük ve orta ölçekli işletmeler için geçtiğimiz yıl duyurduğu özel çözümlerden sonra özellikle Anadolu’dan SAP çözümlerini kullanmaya yönelik yoğun bir talep gelmektedir.

SAP’ın websitesine erişmek isterseniz burdan buyrun.

Tags : Anadoluda SAPfırmalar için yazılım çözümüİşletmeler için yazılım çözümüSAPSAP kullanan FirmalarSAP TürkiyeTürk firmaları
Gizem Özeroğlu

The author Gizem Özeroğlu

Merhaba; Adım Gizem Özeroğlu. 17 Aralık 1995 yılında Tokat/Merkez'de doğdum. Fırat Üniversitesi' nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.

Leave a Response